Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Nasi najlepsi
Nasi najlepsi
Medale dla najlepszych PDF Drukuj
piątek, 13 lutego 2015 00:00

medal003

ZŁOTO, SREBRO I BRĄZ  DLA  NAJLEPSZYCH

Więcej…
 
Prymuska PDF Drukuj
czwartek, 30 czerwca 2011 00:00
naglowekprymuska
 

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica  w Złotowie w każdym roku szkolnym wybiera się jednego, bądź więcej prymusów szkoły. Warunki otrzymania tego zaszczytnego tytułu określa regulamin nagród.

daria1 

Więcej…
 
Stypendia dla najlepszych PDF Drukuj
sobota, 24 lipca 2010 07:59

naglowekstypendium01

W środę 23 czerwca w Sali Złotowskiego Centrum Aktywności społecznej odbyła się uroczystość, podczas której nagrodzono najlepszych uczniów ze wszystkich szkół podstawowych. Stypendia – gratyfikacje pieniężne za trud włożony w całoroczna pracę wręczali: przewodnicząca Rady Miejskiej Barbara Chorabik, wiceburmistrz Stanisław Kołodziejczyk oraz Jan Kowalski z wydziału oświaty.

Więcej…
 
Złota Księga Uczniów 2009/2010 PDF Drukuj
wtorek, 06 lipca 2010 11:44

zlota ks NAGLOWEK

Co roku w czerwcu podsumowujemy ciężką pracę naszych wychowanków wyróżniając ich i nagradzając. Od kilku lat dokonujemy wpisu do ZŁOTEJ KSIĘGI najwybitniejszych uczniów w pięciu kategoriach:

1.  Mądra głowa

2.  Mali artyści

3.  Sportowiec roku

4.  Przyjaciel książki

5.  Pomocna dłoń

W tym roku uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 21 czerwca za rzetelną naukę i pracę, wzorową postawę, wybitne osiągnięcia dydaktyczne, artystyczne i sportowe do ZŁOTEJ KSIĘGI Szkoły wpisano:

MĄDRA GŁOWA

01 Kacper

Więcej…
 
Prymus szkoły PDF Drukuj
niedziela, 04 lipca 2010 08:44

prym nag oki

Kacper Wagner to uczeń, który jako pierwszy w historii szkoły otrzymał tytuł „Prymusa Szkoły” za rzetelną naukę i wzorową postawę oraz imponującą średnią 6,0. Sam o sobie mówi, że jest zwyczajnym chłopcem, lubiącym grać w piłkę i gry komputerowe, a także jeździć na rowerze. Jak każdy ma marzenia – bardzo pragnie posiadać psa. Jedno z nich udało się spełnić, dzięki otrzymanemu wcześniej stypendium – dostał upragnionego laptopa. Na pytanie, jak przyjął wiadomość o tak wysokiej średniej, stwierdził: „sam się zdziwiłem, że mam taką średnią”. Dodał też, że aby osiągnąć taki wynik, musiał czasami włożyć dużo wysiłku w naukę.

05

 Zakończenie roku było wyjątkową chwilą. Z rąk pani dyrektor Marii Moniki Klein otrzymał  pamiątkowy Medal Patrona Szkoły Stanisława Staszica. ”Nie wiedziałem, że go dostanę. Ten medal to wyróżnienie” -mówił Kacper –„W głębi duszy tak się cieszyłem, że chciało mi się skakać.”

Więcej…
 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 24 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor