Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości Bezpiecznie z Mrówką`18
Bezpiecznie z Mrówką`18 PDF Drukuj Email
środa, 19 września 2018 00:00

mrowkan01

Bazpiecznie z MRÓWKĄ

 

PSB-Mrówka, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Złotowie przeprowadziły w naszej szkole spotkanie pt. „Bezpieczna droga do szkoły, do domu”. Do akcji dołączyły Mrówka i Delfin, które pomagały funkcjonariuszom Policji: Monice Drabowicz i Jackowi Kozdrze przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Na koniec maskotki obdarowywały pierwszoklasistów odblaskowymi opaskami. Dziękujemy p. Błazejowi Brzeskiemu z PSB-Mrówka za zorganizowanie spotkania.

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 28 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm