Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Mistrzynie powiatu PDF Drukuj

mistrzynie reczna nag ok 1

 

Wspaniały sukces Piłkarek Ręcznych

- Złotowska „Jedynka” MISTRZEM REJONU PILSKIEGO -

 

Zawodniczki „Złotowskiej Jedynki” po zdobyciu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt 30 I 2014r wyjechały do Krzyża Wlkp. gdzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Gospodarzem turnieju był ubiegłoroczny zwycięstwa rejonu Szkoła Podstawowa z Drawska Pomorskiego. Zawody odbyły się pod patronatem  SZS „Wielkopolska” w racach XV Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wlkp. Ich celem było wyłonienie Mistrza Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt na rok szkolny 2013/14. 

I tym razem bezkonkurencyjne okazały się Złotowianki, uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie nie dając złudzeń swoim koleżanką z innych powiatów - kto najlepiej opanował sztukę gry w piłkę ręczna. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje spotkania i to one reprezentować będą Rejon Pilski w Półfinałach Mistrzostw Województwa Wlkp. w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 

GRATULACJE !!!!!!!!

Klasyfikacja końcowa zawodów;

1m. SP 1Złotów– awans

2m. SP Kaczory

3m. SP Budzyń

4m. SP Drawsko

5m. SPPołajewo

Skład zespołu:

Julia Rzepka, Marika Fornalska, Klaudia Grafowska, Amelia Kania, Julia Mielke, Wiktoria Gygiel, Julia Cieślik, Natalia Szczygielska, Nikola Kamowska, Ines Nowicka Hanna Ciozda, Michalina Tojza, Wiktoria Siutkowska, Julia Goska trenerem zespołu jest Mirosław Głyżewski

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 28 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm