Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rekrutacja Nauka przez doświadczenie.
Nauka przez doświadczenie. PDF Drukuj
sobota, 13 kwietnia 2013 18:07

1

2

212 kwietnia 2013r. uczniowie klasy drugiej i czwartej odwiedzili Bank PKO w Złotowie. Członkowie SKO z naszej szkoły wraz z opiekunem zobaczyli poszczególne stanowiska pracy (tzw. salę operacyjną), poznali podstawowe zasady funkcjonowania banku oraz uzyskali odpowiedzi na szereg zadawanych przez nie pytań. Uczniowie spotkali się także z Panem Prezesem, który w interesujący sposób przybliżył historię powstania Banków. Dzieci mogły dowiedzieć się m. in. jak działa bankomat i w jaki sposób bezpiecznie korzystać z tego urządzenia. Pani kasjerka zademonstrowała nam specjalne maszynki do liczenia monet i banknotów. Oglądaliśmy także banknoty pod światłem UV. Następnie czekała na nas słodka niespodzianka z worka menniczego.

Dzięki tej wycieczce i spotkaniu z pracownikami Banku członkowie SKO z naszej szkoły znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości oraz utwierdzili się w nawyku świadomego oszczędzania.

3

4

D5123

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 24 Wrzesień 2020    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor