jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole

SKO

Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

htmlimport_logo_sko

sko1

DSC_0891DSC_0932

sko2

DSC_0928

Głównym celem prowadzenia Szkolnej Kasy Oszczędności jest wyrobienie nawyku oszczędzania wśród dzieci naszej szkoły. Uczniowie uczą się gospodarowania pieniędzmi, przedsiębiorczości, wytrwałości w gromadzeniu środków finansowych.

sko

 

Witam Was Drodzy SKO-wicze będziemy się świetnie bawić w oszczędzanie. Przy okazji zabawy będziemy się też uczyć, ekonomii. Będą ciekawe wycieczki do oddziału PKO i wiele różnych konkursów. No to ruszamy z SKO w nowy rok szkolny!

 

logo_sko

kliknij

Do góry ▲


 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 31 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila